Skocz do zawartości
Logan

Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

Recommended Posts

Ostatnio miałem coś podobnego. Ja zjechałem tylko na "żeberka" a koleś jak gdyby nic się nie stało pojechał sobie dalej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziś z pracy będę wracał nieco wolniej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Najlepsze" że tylko niewielka część tych zdarzeń była faktycznie spowodowana przez innych kierowców. Większość to głupota i brak wyobraźni motocyklistów, niestety.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

utrwaliłem mit o naładowanych testosteronem agresywnych motocyklistach

koło 16, wracając z pracy, kobieta wyjeżdżająca z marketowego parkingu prawie we mnie wjechała

godzinę temu wracając z miasta mijał mnie samochód, który nagle zaczął zjeżdżać na mnie, obtrąbiłem go to wrócił na swój pas, by za chwilę wpakować się pod tir-a

przerwałem rozmowę żeby zadzwonić na policję że chyba pijany na drodze, ale zatrzymał się więc go zjebałem... ale baran nie zrozumiał chyba... zostawiłem więc jedynie namiary kierowcy tira jako świadek zdarzenia.

w pewnym wieku kierowcy powinni przechodzić badania co rok aby odnowić uprawnienia do prowadzenia pojazdów

Edytowane przez Marcin N

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeden za drugim

Motocyklem kieruje wzrok. Człowiek odruchowo jedzie tam gdzie się gapi i to jest przykład.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przed chwilą na Borowskiej we Wrocławiu. Kierowca żyje.

334268ca4fa0f6a61e60a954ee76924f.jpg

d8742fe6331f4661840cf72d0f93eb1f.jpg

Wysłane z...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziś na Połczyńskiej w Warszawie wracając z roboty mało nie dostałem zawału. Trzy pasy drogi w jednym kierunku, ja jadę środkiem lewego pasa. Na wszystkich pasach sznur samochodów, prędkość w okolicach 50km/h. Nagle po mojej prawej stronie moim pasem wyprzedza mnie jakiś ścigant. Ryk silnika taki, że aż podskoczyłem. Prędkość miał pewnie ponad 80. Odległość odemnie pewnie kilkanaście cm.

Gdybym w tej samej chwili np. omijał dziurę to by mi się matołek w zad wpakował. Kompletny idiota!

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo lewym pasem Ślimaki nie jeżdżą ;)

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pacz w lusterka, motocykle są wszędzie ;-)

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to Białoruś właśnie...

W Borysowie GAIsznik uderzył motocyklistę pałką po kasku

Incydent miał miejsce na ulicy Brilewskiej w mieście Borysowie. Milicjant z drogówki chcący zatrzymać motocyklistę uciekł się do dość niekonwencjonalnego sposobu.

"Oryginalne żądanie zatrzymania się ma inspektor wydziału kontroli ruchu drogowego", — napisali administratorzy grupy "Typowy Borysów" w sieci spolecznościowej "Vkontaktie", który opublikował wideo z incydentu.

Źródło.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziś na Połczyńskiej w Warszawie wracając z roboty mało nie dostałem zawału. Trzy pasy drogi w jednym kierunku, ja jadę środkiem lewego pasa. Na wszystkich pasach sznur samochodów, prędkość w okolicach 50km/h. Nagle po mojej prawej stronie moim pasem wyprzedza mnie jakiś ścigant. Ryk silnika taki, że aż podskoczyłem. Prędkość miał pewnie ponad 80. Odległość odemnie pewnie kilkanaście cm.

Gdybym w tej samej chwili np. omijał dziurę to by mi się matołek w zad wpakował. Kompletny idiota!

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Też miałem podobny przypadek ale na S3 na odcinku gdzie był tylko jeden pas. Na szczęście debil za 300m wpieprzył się prosto na patrol drogówki z radarem. Zastanawiałem się czy się nie zatrzymać swoim zeznaniem dodatkowo pogrążyć sqrvysyna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lubię jak jesteś taki stanowczy!

Wszytko przez Kaes'a On ściąga na nas kłopoty ;) , ale przecież naszych nie pozwolimy bić :lol:

Pierwsze zdanie z usuniętego postu :D

Witamy! W zwiazku z antybialoruskimi postami KaeSa musimy przesladywac go rowniez na tym Forum!

A potem dużo dużych grubych liter na czerwono ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sięga poza granice kraju ;)

ISP Mobile Service Hostname nat-4-6-pool-1-ip-1.cosmostv.by Organization JCLL Cosmos TV Connection Type Cellular Country blank.gif Belarus City Minsk, Minsk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość Halangali

Jakie jest haslo Forum?

Potrzebujemy go, zeby przeczytac zawartosc zapewnie antybialoruskiego watku KaeSa na tym Forum.

Rodzina KaeSa ( usunięto przez admina ) nienawidzi Bialorus przez trzy pokolenia.

KaeS oczernia Bialorus na roznych forach Polski i podgrzewa antybialoruskie nastroje.

Uwaza Bialorus za czesc Rosji i mysli, ze jesli Bialorus zostanie zniszczon przez atak NATO, to jego rodzina odzyska majatek na Bialorusi, ktory utracila po kolektywizacji.

Bialorus nie zwraca majatki ani swoim obywatelom, ani obcym.

Dajac trybune antybialoruskiej histerii KaeSa, wy popelniacie blad, i na zawsze niezwracalnie zatruwacie relacje polsko-bialoruskie.

Zamknijcie upolitycznione watek polsko-bialoruski na tym Forum.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powtarzam 3 raz - nie zajmujemy się polityką i religią. To forum motocyklowe. Specyficzne, ale jednak motocyklowe - dość liberalne za wyjątkiem polityki i religii. Nie znam KaeS'a - nic nie wiem o jego rodzicach i dziadkach ... to jego osobiste sprawy, ale też z innych powodów nie widzę potrzeby robienia porządku na forum na życzenie kogoś kto nawet nie zachował podstawowej zasady zwyczaju forumowego - znaczy nie był w Przywitalni.

PS - nie posługujemy się imionami i nazwiskami - i proszę tego też nie robić!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Halangali - o co Ci człowieku chodzi?

Przylazłeś tu, żeby objechać naszego użytkownika?

Tylko się zapisałeś, a już się rozdyrektorowałeś w chuj.

Masz problem, to jedź do KaeS'a i mu powiedz, a nie syf tu robisz.

Nie ma za co...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×