Skocz do zawartości
JacekJ

Poszukuję F650GS Twin w rozsądnych pieniądzach i znośnym stanie.

Recommended Posts

Obawiam sie że mi na pewno nie chodziło o Ciebie :-)

No jeszcze by tego brakowało. Ja nie jestem aż tak żądny przygód. :-D

JacekJ jednocylindrowce mają coś w sobie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślałem o tym, w terenie ideał. Jazda siedziąc, leżæc, stojąc, super. Jednak na winklach słabo się składa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to może twin?

Dorzucam instrukcję zmian wszelakich - Ty lubisz pogrzebać ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jacku !!! To mój ostatni wpis w tym temacie.

NIE KUPUJ TRANSALPA

Motocykl ma przede wszystkim dawać radość i pozytywną energię a nie przewozić Cię przez sezon

tym bardziej jakbyś się miał z nim męczyć. To bez sensu. Moje moto garażuje 100 km od Warszawy

a ilekroć o nim pomyślę to mi się morda cieszy i o to chyba w tym chodzi.

Pojeździj jeszcze sezon GS, rozejrzysz się spokojnie, przytulisz trochę siana i kupisz 800.

Jak się wahasz to wróć do pierwszej strony, przeczytaj swój post, spójrz w serce i podejmij decyzję.

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jacku !!! To mój ostatni wpis w tym temacie.

NIE KUPUJ TRANSALPA

Motocykl ma przede wszystkim dawać radość i pozytywną energię a nie przewozić Cię przez sezon

tym bardziej jakbyś się miał z nim męczyć. To bez sensu. Moje moto garażuje 100 km od Warszawy

a ilekroć o nim pomyślę to mi się morda cieszy i o to chyba w tym chodzi.

Pojeździj jeszcze sezon GS, rozejrzysz się spokojnie, przytulisz trochę siana i kupisz 800.

Jak się wahasz to wróć do pierwszej strony, przeczytaj swój post, spójrz w serce i podejmij decyzję.

JackuJ - człowiek tak pięknie z sercem i uczuciem Ci poradził, że to musi być szczere i prawdziwe!

Napisane jest coś zdecydowanie więcej jak: kup Dl'a kup DL'a albo lepiej Transalpa - nigdy Transalpa - kup DL'a .... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jacku!!! To mój ostatni wpis w tym temacie.

KUP TRANSALPA!!!

Musisz spróbować czegoś z Kraju Kwitnącej Wiśni! Na BMW świat się nie kończy! A Trampek - jak to Trampek - że się nie psuje to minus??? Co ma Ci dawać radość - jeżdżenie i łapanie wyjątkowych chwil, zapadanie w pamięć obrazów, zapachów, odczuć? Czy grzebanie przez większość sezonu i "dusza na ramieniu" za każdym razem kiedy wyjeżdżasz dalej niż 10 km od domu? Trampek może nie porywa, nie porywa niczym, ale NIE MUSI, nie po to jest, on jest po to żeby Cię zawieźć tam gdzie będziesz chciał i przywieźć do domu, wtedy kiedy chcesz i tak jak chcesz! Nie da rady po szutrach??? No bez jaj!!! Hahahahah! Nadaje się równie dobrze do Twoich celów jak mały GS, tym bardziej przy Twoich umiejętnościach. Zadziwiające jest to, że ludzie którzy odradzają Ci Trampka, marzą po nocach o dużym GS-ie, który nie oszukujmy się, jest porywający jak zebranie Koła Gospodyń Wiejskich :D Również niczym nie porywa prawda? A jednak ludzie okrążają nim świat... Trampkiem też... Przypadek? Nie ma takich przypadków...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jacku!!! To mój ostatni wpis w tym temacie.

KUP TRANSALPA!!!

Musisz spróbować czegoś z Kraju Kwitnącej Wiśni! Na BMW świat się nie kończy! A Trampek - jak to Trampek - że się nie psuje to minus??? Co ma Ci dawać radość - jeżdżenie i łapanie wyjątkowych chwil, zapadanie w pamięć obrazów, zapachów, odczuć? Czy grzebanie przez większość sezonu i "dusza na ramieniu" za każdym razem kiedy wyjeżdżasz dalej niż 10 km od domu? Trampek może nie porywa, nie porywa niczym, ale NIE MUSI, nie po to jest, on jest po to żeby Cię zawieźć tam gdzie będziesz chciał i przywieźć do domu, wtedy kiedy chcesz i tak jak chcesz! Nie da rady po szutrach??? No bez jaj!!! Hahahahah! Nadaje się równie dobrze do Twoich celów jak mały GS, tym bardziej przy Twoich umiejętnościach. Zadziwiające jest to, że ludzie którzy odradzają Ci Trampka, marzą po nocach o dużym GS-ie, który nie oszukujmy się, jest porywający jak zebranie Koła Gospodyń Wiejskich :D Również niczym nie porywa prawda? A jednak ludzie okrążają nim świat... Trampkiem też... Przypadek? Nie ma takich przypadków...

byłeś kiedykolwiek, że się wypowiadasz?

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... zebranie Koła Gospodyń Wiejskich :D

Jak te kobiety potrafią nagotować, napiec ... To jest jazda dopiero! :)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zwierzu... wzbudziles mą ciekawość... kontynuuj proszę. .. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A pływania na jachtach próbowałeś? To jest dopiero przygoda. Samotny rejs po Atlantyku. Na początek może być kajak :

To nasz rodak, a w naszym przypadku nawet sąsiad bo z Polic.

Nie ograniczajmy się do dwóch kółek ;-)

Tego nie da się opisać słowami, to trzeba przeżyć. ;-)

W centrum wielkiego miasta z tramwajami stanowi to pewną trudność

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jacek z wyboru pomiędzy Transalpem (ale starym) a DL-em polecałbym Ci jednak Trampka, tu mój kolega Tomek wygląda na to że był szybszy ze swoim Trampkiem od X-sa, jeśli nie będziesz robił rzeczy podobnych do ..tak od 2:52 to powinien dać radę :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niech mnie ktoś oświeci co jest lepszego w trampku od beemki jednogarnkowej żeby zamieniać bo nie kumam.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niech mnie ktoś oświeci co jest lepszego w trampku od beemki jednogarnkowej żeby zamieniać bo nie kumam.

W sumie żadna, ale jak Jacekjot chce zmienić to chociaz niech zmieni na Trampka a nie na DL-a :-D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

2 cylindry?

i? Przecież ten motor (trampek) w niczym nie będzie lepszy od GSa a już na pewno do jazdy w 2 osoby. Nawet by zrozumiał nową afrykę, bo znacznie lepiej wpisuje się w oczekiwania Jacka. No tyle, że cena :/. Moim zdaniem jeżeli JJ chce zostawić małego GSa (nie pamiętam czy chce :P) to celowałbymw coś w klasie gabarytowo-mocowej GSa 1200, nowej afry etc. I nie ktma.

Edytowane przez ARG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zadziwiające jest to, że ludzie którzy odradzają Ci Trampka, marzą po nocach o dużym GS-ie, który nie oszukujmy się, jest porywający jak zebranie Koła Gospodyń Wiejskich.

Seb, jak Ty dużo wiesz, nawet to o czym ja marzę! Nigdy nie porywał mnie 1200 GS ale jak teraz napisałeś, że to obiekt moich marzeń to muszę zmienić moje podejście do tematu bo przecież Ty się nie mylisz. :lol: :lol:

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No faktycznie, raczej rzadko :D :D :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

JacekJ coś dla Ciebie:

DSC_4025.JPG

A takie coś stało jeszcze w październiku w salonie w Szczecinie:

IMG_3560.jpg

Edytowane przez Moto Troter

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi. Skłaniam się ku trampkowi, bo chciałbym trochę fajniej pojeździć po asfalcie, niewiele tracąc poza nim. Zakładam, że dwa cylindry i 10KM swoje zrobią. Mam rację, czy jazda będzie taka jak gs-em po szosie? Pooglądałem filmiki i jakoś trampek po szutrach i nawet piachu też daje radę. Bardzo jestem w błędzie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja powiem, że nie :-D

Najlepiej będzie jak pojeździsz trochę Trampkiem i sam się przekonasz czy Ci odpowiada. Wbijaj na forum TA i na lokalne, ktoś Ci na pewno pomoże.

wytapatalkowano

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co Ty, najlepiej będzie jak pojeździsz trochę DL'em i sam się przekonasz czy Ci odpowiada. Wbijaj na forum f650gs, ktoś Ci na pewno pomoże. :-D

wypijakowano

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moim zdaniem na asfalcie między TA 700 a DL- em różnica jest na korzyść DL-a i to wyraźna - 6 biegowa skrzynia robi swoje . szutry robią oba , terenu nie lubią - małe koło z przodu i masa . mozna się podpierać jakimiś oponami z bardziej agresywnym bieżnikiem ale to półśrodki w tych motkach . mój brat ma TA600 z końca produkcji i w porównaniu z suzuki stoi w miejscu na asfalcie . 700 ma kilka koni więcej ;-) i szału nie robi - ładnie wygląda ;-) . DL-em zrobisz duży przelot bez zmęczenia i z minimalnym kosztem paliwa , z trampka zejdziesz gdy suzuki będzie już dawno stało zimne na parkingu . to "uniwersalne" moto z wygodną kanapą dla obu osób na pokładzie i odpowiednio mocne . a że wszyscy to mają , mieli albo będą mieli ... :beer: .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×