Skocz do zawartości
Logan

Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

Recommended Posts

A dla kogo ten wywiad?

Ale jeszcze wywiadu nie zacząłem... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem czy było ale umieszczam bo ciarki przeszły mi po plecach.

Panowie nie jarajcie się tak, dyć to sfingowane jest, przy takiej prędkości to by.... bez jaj .. i ten mega wybuch :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ciarki przechodzą po plecach jak się widzi co dzisiejsze komputery potrafią :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wdzieliście?! Obcy! Ma zieloną krew!

Czyżby to był KTM? I zepsuł się? Nie może być!

Mania! Ty słyszała? Kargulowi KTM-a siem zepsuła. A taka ładna była, AUSTRIACKA... :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Staaaare.

Jeszcze jeden tego typu filmik jest.

Ale wiesz Mygosiu, niesmak pozostał. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po prostu niedojrzała, ta pomarańcza. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://www.mototv.de...12a066f6ec98b0d

a to przykład jeźdźca w bamboszach ;)

miał szczęście pacan, że w słupek dupskiem przyłożył.....

w zasadzie, to można by otworzyć nowy dział pt. "GŁUPOTA LUDZKA"

Edytowane przez marycha

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

o jeżu, to w Grecji jest takich na pęczki :-) Leff, jak będziemy przejeżdżać przez Ateny, to zrobimy sobie godzinny postój i będziemy trzaskać fotki dla naszych kulegów zez forum jak się jeździ w Helladzie :-P

Zresztą zobaczcie sami :-D

Umbrella-on-bike.jpg

0257622555085.jpg

0257622855085.jpg

Edytowane przez bajer

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niektórym się zapewne to spodoba, ze wzgledu na straz miejską w Człuchowie i jej ponadnormatywne wyniki skutecznego dochodzenia każdego grosza, ale jest też druga strona medalu, która to nam zwykłym, "porządnym" motocyklistom niestety nie pomaga zbytnio poczuć mięty do takich pajaców... :sad:

http://www.weekendfm.pl/?n=39450&czluchow_-szok_przejechal_kolo_szkoly_prawie_200kmh_foto

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niektórym się zapewne to spodoba, ze wzgledu na straz miejską w Człuchowie i jej ponadnormatywne wyniki skutecznego dochodzenia każdego grosza, ale jest też druga strona medalu, która to nam zwykłym, "porządnym" motocyklistom niestety nie pomaga zbytnio poczuć mięty do takich pajaców... :sad:

http://www.weekendfm...wie_200kmh_foto

Tacy właśnie są Dawcy Nerek dlatego kupiłem sobie enduro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ano świrów nie brakuje w żadnym środowisku.Tyle że przez takiego ,,miszcza świata i okolic'' będą trąbić gdzie się da że wszyscy motocykliści to szaleńcy itd.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

chyba juz czas podsumowań.

Poprzedni weekend zakończył się śmiercią 9ciu motocyklistów.

w tej bardzo smutnej statystyce tym razem brawura wygrała z nieuwagą puszkarzy.

5ciu "niedostosowanie prędkości do warunków drogowych"

4rech z winy puszkarzy

tak prewencyjnie piszę - może komuś da to do myślenia na tyle by zwolnic przed skrzyżowaniem, przyhamować przed ślepym zakrętem, zrezygnować z wyprzedzania na skrzyżowaniu, czy pruć 140-150 po terenie zabudowanym..

Jeden z moich kumpli z cruiser3miasto dzisiaj ma operację - może będzie jeszcze ruszał nadgarstkiem..

sezon już na bank zakończył..

puszkarz wymusił..

heh..

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niektórym się zapewne to spodoba, ze wzgledu na straz miejską w Człuchowie i jej ponadnormatywne wyniki skutecznego dochodzenia każdego grosza, ale jest też druga strona medalu, która to nam zwykłym, "porządnym" motocyklistom niestety nie pomaga zbytnio poczuć mięty do takich pajaców... :sad:

http://www.weekendfm...wie_200kmh_foto

no i qrwa znowu czytałem komentarze :sad:

najgorsze jest to, że część komentów wystawionych przez motocyklistów zachwala "wyczyn" tego barana :!: :?:

szczerze Wam powiem, że gdyby ktoś kogo znam przejechał z taką prędkością koło szkoły i przedszkola, powiedziałbym o tym. niech zapierdala, kurwa huj mu w jego jebaną dupę, ale gdzieś gdzie nie ma dzieci :!: :!: :!:

Edytowane przez bajer

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no i qrwa znowu czytałem komentarze :sad:

najgorsze jest to, że część komentów wystawionych przez motocyklistów zachwala "wyczyn" tego barana :!: :?:

szczerze Wam powiem, że gdyby ktoś kogo znam przejechał z taką prędkością koło szkoły i przedszkola, powiedziałbym o tym. niech zapierdala, kurwa huj mu w jego jebaną dupę, ale gdzieś gdzie nie ma dzieci :!: :!: :!:

Bajer szkoda prądu - debil nie wie, że jest debil....

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wczoraj wieczorem, jak jechałam sobie po treningu małą pustą uliczką w centrum miasta, nagle musiałam mocno odbić, bo włączył się do ruchu bez kierunkowskazu i z wyłączonymi światłami kierowca samochodu! Motocyklem takie uniki nie należą do przyjemnych. Na szczęście tym razem udało mi się znaleźć klakson i go porządnie strąbić! To już trzeci raz w moim życiu, że puszka chciała mnie skosić z drogi... Oczy zawsze dookoła głowy!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×