Skocz do zawartości
Logan

Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

Recommended Posts

Jestem w Zgierzu, w wojewódzkim specjalistycznym. Moto będzie raczej na całkowitą, a teraz jest w garażu kumpla. Dziś lekarz powiedział, że jest znaczne ryzyko, że klamki sprzęgła już nigdy tą ręką nie obsłużę. Lekarz jeździ BMW R1100, ale nie GS.

Logan ja miałem prawą łapę też tak złamaną, 10 września minął rok. Grozili że utrata ruchomości będzie około 90%, ale udało się. Mam troche mniejszy zasięg pronacji i supinacji (obracanie) a tak poza tym to idzie ku lepszemu. Poza 10 cm blizną i tym że nie mogę jeszcze wpełni obciązyć ręki przy pompkach praktycznie nie zauważam różnic. Ćwiczenia na rolgazie pomogły:)

Trzymaj się oby dobrze Cię poskładali.

Edit:

Rehabilitacja jest najważniejsza. Jak Cię wypuszczą staraj się odrazu załatwić termin. Nie daj się zbyć. W krakowie jest Centrum Rehabilitacji Ręki, naprawde godne polecenia. 6 tygodni zabiegów i ćwiczeń.

Edytowane przez nemo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czemu? Ja do swojego mam jednak niejakie pretensje. Bez nienawiści, ale jednak zrobiła ci "kuku" na resztę życia.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Oczywiście, że mam żal do niej i to ogromny, ale mimo tego mam jakiś taki odruch, bo jeżeli ona robi takie manewry, to współczuć należy. Jasne, że będę starał się dochodzić swoich praw itd.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W krakowie jest Centrum Rehabilitacji Ręki, naprawde godne polecenia. 6 tygodni zabiegów i ćwiczeń.

Jest nas trochę w Krk więc jak u każdego spędzisz trochę czasu to 6 tygodni będzie :D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest nas trochę w Krk więc jak u każdego spędzisz trochę czasu to 6 tygodni będzie :D

W sumie to będzie trening bicepsa i wątroby, ale warto spróbować :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to sie narobiło :-/ wracaj do zdrowia !

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Logan , zdrowotności :)

Kobita dostanie 10 m ( 2 l )

Ale co z tego , Zdrowie jest najważniejsze .

Czerp z NNW , będzie na 800 .

Bandit nie był Ci pisany ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na poniedziałek jestem wstępnie w planie operacyjnym. za kilka tygodni okaże się, co mi pisane. Istnieje niestety ryzyko, że już tylko 4oo :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na poniedziałek jestem wstępnie w planie operacyjnym. za kilka tygodni okaże się, co mi pisane. Istnieje niestety ryzyko, że już tylko 4oo :(

No coś Ty ?

Tak Ci powiedzieli ?

Nie chcieli Cie dziś operować ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziś nie dało rady. Ryzyko wiąże się z jednym z nerwów, odpowiedzialnym za 3 palce. Rodzina ma ulgę, bo wierzą, że nie wsiądę, a ja już kombinuję, jak zrobić moto z klatką/ strefą zgniotu/ kombinezon w stylu IRONMAN. Ironia losu- obrażenia małe, ale jednocześnie poważne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dziś nie dało rady. Ryzyko wiąże się z jednym z nerwów, odpowiedzialnym za 3 palce.

Czy to jedyna diagnoza? Czy to dobry szpital? Niestety teksty , nie dzisiaj bo , tutaj można wpisać różne tłumaczenia, wynikają przeważnie z kondycji naszej służby zdrowia . Mój nadgarstek ze złamaniem otwartym , z przesunięciem kości promieniowej , został zoperowany około 23 a wypadek był o 11 . Była próba nastawiania na żywca, na szczęście nieudana i decyzja o operacji. W tym szpitalu był tylko jeden operator , który po moim zabiegu pojechał na urlop. Na łóżku obok był facet z dwoma złamanymi rękami i rozbitą głową , a tylko zbierał gruszki , jedna ręka była złożona . Druga gdzie było złamanie otwarte i to w łokciu była zostawiona w opatrunku. Facet był przywieziony dzień wcześniej a mimo to nie był zoperowany. Byłem tam krótko bo od piątku do środy i do środy facet był karmiony tekstami i jakiejś koagulacji że się coś musi podziać . Gdy przyszedłem na kontrolę po powrocie mojego lekarza z urlopu , do wiedziałem się że na pierwszy ogień poszedł ten mój sąsiad. Przez dwa tygodnie zabiegi nie były robione , takie poważniejsze , bo nie miał kto robić . Klinika w Krakowie to bardzo dobre miejsce i też tam miałem trafić ,ale nie robią otwartych .

Zdrowia

Wysłane z mojego Nexus 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obawiam się , że chirurdzy i cały personel pomocniczy już byli dziś na weekendzie .

Pewnie nie chcieli się trudzić jak masz coś skomplikowanego .

Powinieneś iść poza kolejnością planu .

Ale niech wypowiedzą się doktorzy z forum .

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Istnieje niestety ryzyko, że już tylko 4oo :(

No co Ty Logan... Narysujesz se lepszy motek, a może nawet 1200 ;)

Zdrowiej szybko !!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Logan, będzie dobrze

tydzień temu minęło 3 lata jak mnie w bardzo podobnych okolicznościach zgarnął kierowca... AUDI

walka z ubezpieczycielem sprawcy trwała 1,5roku

Edytowane przez Marcin N

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

. Istnieje niestety ryzyko, że już tylko 4oo :(

Myślę,że g...prawda.Nie myśl za dużo bo z własnego doświadczenia wiem,że w takiej sytuacji to różne głupoty przychodzą do głowy

Rehabilitacja,rehabilitacja i tak dalej

np takie ćwiczenie ;) :)

_53bab142d5601.jpg

Jak już będziesz mógł to ćwicz.

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jedną ręką :P Wszystko zacznie się w dniu wyjścia ze szpitala. Ubezpieczalnia, rehabilitacja, papierologia itp. Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie- tutaj, przez PW i przez tel. Jak stąd wyjdę, jeszcze bardziej zacznę się angażować w akcje poprawy bezpieczeństwa.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ale niech wypowiedzą się doktorzy z forum .

Nasi Doctors Rajders

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Logan zgierski szpital wojewodzi ma zla slawe... WAM ma ponoc niezla klinike reki http://www.usk.umed.lodz.pl/?dir=str&mn=kliniki&mnx=5chirurgia_reki

Nie mam pojecie jak to zrobic aby sie przeniesc na zabieg do innego szpitala ale powalczylbym o to!

JA mialem "tylko zlamanie" i , zreszta sam wiesz...

Dawaj smialo znac jak cos, od dzis jestem na miejscu w Ldz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co Opisujesz to w sumie można powiedzieć o szczęściu. Młode kości szybko się zrastają więc pewnie się nie obejrzysz i już Będziesz śmigał na nowym moto. Pomyślności! :-)

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem pod opieką odpowiednich ludzi ;) w części także motocyklistów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Logan, lekarze zawsze są powściągliwi w swoich prognozach, żebyś później nie miał pretensji. Będzie dobrze i spotkamy się jeszcze nie na jednym złocie :beer: Tylko jak będzie już po wszystkim, to kup w końcu porządne moto :D :lol:

Szybkiego powrotu do zdrowia życzę!

PS ten cały pobyt w szpitalu jednak dobrze na ciebie wpływa - juz całkiem znośne te twoje żarty są :D :beer:

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem pod opieką odpowiednich ludzi ;) w części także motocyklistów.

To dobrze, wymienią ci gaźnik i będziesz mógł więcej pić. ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za to mniej jeździć. To może lepiej niech jeździ. Kask filtruje dowcip :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×