Skocz do zawartości
Logan

Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

Recommended Posts

Mistrz ;-)

Ten moron co wysiadł? ;D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Filmy jest mocny, narracja jest przednia ;-)

Edytowane przez lcoo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mormon ?

Nie jedziemy wyznaniowo ;)

Pawle, czytamy forum w ciszy i skupieniu :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wczoraj około 17-tej jade w dość duzym ruchu, żonka jako plecaczek, utrzymuje wiekszą odległosc od poprzedzajacego pojazdu bo i tak w jedna i druga sznur puszek, nagle w lusterku widzę puszke ktora zaczyna zjezdzać na pobocze (linia ciągła) pomyslalem ze pewnie bedzie skrecać w prawo.... a tu młoda może dwudziesto paro letnia pi...a wpieprza sie przede mnie, rzesz kur....normalnie pyprzedzila sobie z prawej, poboczem..! Zagotowalem sie, awaryjne..zrownalem sie .. w sygnał i ...tyle ze se pogadałem postukałem palcem w kask, nawet na mnie nie spojrzala, oczy w slup. Czy nie mozna wozić kamieni jakoś pod ręką? a moze jakąś rurke teleskopową?? Co ci ludzie mają we łbie,!?

Miałem podobną sytuacją na 29 listopada w Krakowie, spory ruch, 2 pasy w jedną stronę. Przede mną facet chciał się wcisnąć na lewy pas i trochę przyblokował ruch w związku z tym, że ja i tak miałem skręcać w prawo stwierdziłem, że go miną. Będąc na skrajnie prawym pasie i mając po prawej tylko krawężnik nie zerknąłem w lusterko, zacząłem mijać samochód a za sobą usłyszałem jak jakiś cham trąbi i co się okazało samochód wjechał praktycznie cały na chodnik tak że tylko lewe koła jechały po ulicy i zaczął mijać mnie i samochód, który chciał wbić się na lewy pas...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sam nie wiem.Tu czy w ,,Cos smiesznego''?

Edytowane przez mirek2404

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie spotkało coś podobnego. Jak jechałam główną ulicą Szczecina facet przy przejściu dla pieszych (miał czerwone światło) zasymulował, że wbiega na jezdnię. Na szczęście zachowałam zimną krew ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawróciłbym, bank, czy słusznie - zastanawiałbym się później, siedząc na nim, lub leżąc pod nim.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trzymanie kamery wytrzymało ale ręka chyba bolała ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

przez takich kretynów nie mam czasu siedzieć na forum w pracy... :-D

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gościa szybko zidentyfikowali na forum trójmiejskich motocyklistów, młody łepek, często śmiga na torze Poznań.

Dobrze, że nikogo nie zabił.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pech

eb5795e0e7b7fc8e3b9c50c92830b876.jpg

wysłano z wodoszczelnego

Widziałem podobną akcję z koleżką, drzewko było mniejsze, bo je złamał, ale płakał trochę, jak już się otrząsnął :-P inny na quadzie po podobnej akcji chyba do dzisiaj chodzi na rehabilitację, a zaczynał niecały tydzień po mnie ;-) brzydko tak .... przyrodę atakować :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jadąc dzisiaj motorem z jednej wioski do drugiej, drogą leśną trafiłem na opuszczony samochód. Zatrzymałem się, zrobiłem kilkanaście zdjęć i zaczołem rozglądać się po okolicy. Różnie bywa, samochód może faktycznie został tam tylko porzucony, a mogło stać się tam coś złego.

Stwierdziłem, że pojadę na komendę poinformować policję. Prędzej jednak trafiłem na patrol, którego poprosiłem o zjechanie na pobocze. Z rozmowy wynikło, że policja dostała zgłoszenie już kilka dni wcześniej.

Sytuacja ta z niebezpieczeństwem wspólnego za wiele nie ma ale piszę o tym dlaczego? Dlatego, żeby nie być obojętnym na to, co po drodze mijamy.

CIMG4101.JPG

CIMG4104.JPG

CIMG4112.JPG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×