Skocz do zawartości

Recommended Posts

i dlatego wybieram SHOEI

Shoei trzeba uczciwie pochwalić za serwis. Przy kupnie miałem trochę problemów/wątpliwości i polski dystrybutor okazała się bardzo pomocny. Pomogli przy dopasowaniu kasku oraz w negocjacjach ze sklepem odnośnie zwrotu/wymiany na inny model (ostatecznie kask zatrzymałem). W każdym razie byłem mocno (pozytywnie) zaskoczony wsparciem ze strony Shoei polska.

Edytowane przez ARG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzisiaj ubrałem stary BMW system V i jest w nim ciszej niż w C3 już nie wspólne o ilości miejsca tam gdzie znajdują się uszy . Jakby co to mam do sprzedania dwa C3 , jeden tzw Lady edition 54-55, oraz malowanie world 56-57.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam C3 od początku tego sezonu. Po airoh to naprawdę duża rewolucja. Jest jednak jedna rzecz która drażni mnie strasznie, powyżej stowki szyba zamyka sie sama z wielkim trzaskiem. Wk....wia mnie to strasznie

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam C3 od początku tego sezonu. Po airoh to naprawdę duża rewolucja. Jest jednak jedna rzecz która drażni mnie strasznie, powyżej stowki szyba zamyka sie sama z wielkim trzaskiem. Wk....wia mnie to strasznie

u mnie tak nie ma, sprawdź zawias czy nie ma luzu :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam C3 od początku tego sezonu. Po airoh to naprawdę duża rewolucja. Jest jednak jedna rzecz która drażni mnie strasznie, powyżej stowki szyba zamyka sie sama z wielkim trzaskiem. Wk....wia mnie to strasznie

u mnie też tak nie ma, może dlatego, że jeżdżę z otwartą czachą, zamykam dopiero powyżej 140 :-D zainwestuj w deflektor :-)

Jakby co to mam do sprzedania dwa C3 , jeden tzw Lady edition 54-55, oraz malowanie world 56-57.

Za ten Lady, ile sobie krzyczysz :?:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A u mnie jest dokładnie jak u Pawła ;-) i też mnie to wqr..denerwuje ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć zna ktoś z Was kaski Bayard? trafiłem dzis na spacerze na sklep moto przy kobierzynskiej w krk i postanowiłem wstapić. Okazuje sie że mały sklepik jest wylacznym importerem Difi i Dane oraz sprzedaje kaski Bayard. Sam tych marek nie znam próbowałem cos wygooglowac ale o kaskach malo wiadomo w pl, za granica troche tego jest. Macie jakies opinie na ten temat?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

SCH C3, urwany podbródek, czekam już drugi tydzień - podobno mają mi to zrobić na gwarancji

jak przyjechałem do sklepu gdzie kupiłem kask Pan mi powiedział, że to już drugi w tym tygodniu

DSC_0231.jpg

Edytowane przez red

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Daniel, Ty masz na myśli ten podbródek na rzep, ten drugi :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wyciąga się ten na rzep; ten na rzep przyrzepia się tego, który jest zamocowane na stałe do szczęki i właśnie ten niechcący oderwałem zamykając szczękę

słabo, że tej części nie mają w PL i muszą ją sprowadzić - a ja muszę czekać :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Daniel, Ty masz na myśli ten podbródek na rzep, ten drugi :-D

Nie wiem nie rozbierałem akurat tego kasku, więc pytam.... aaaa to nie można? :-) to zepsułbym :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Red, daj jakieś namiary na serwis Schubertha, bo potrzebuję mikrofon dodatkowy ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Red, daj jakieś namiary na serwis Schubertha, bo potrzebuję mikrofon dodatkowy ;-)

A ja szybkę ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

SCH C3, urwany podbródek, czekam już drugi tydzień - podobno mają mi to zrobić na gwarancji

jak przyjechałem do sklepu gdzie kupiłem kask Pan mi powiedział, że to już drugi w tym tygodniu

DSC_0231.jpg

Masz strasznego pecha albo jakis terminator jestes.. ;) Najpier kilka razy rekawiczki, teraz kask..... :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Red, daj jakieś namiary na serwis Schubertha, bo potrzebuję mikrofon dodatkowy ;-)

A ja szybkę ;-)

kupowałem kask i teraz zamówioną część oraz jej wymianę (na gwarancji) będę realizował tutaj http://motostyl.pl/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masz strasznego pecha albo jakis terminator jestes.. ;) Najpier kilka razy rekawiczki, teraz kask..... :)

rękawiczki, motocykl, kask - wszystko mi się psuje - chyba terminator jestem :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

rękawiczki, motocykl, kask - wszystko mi się psuje - chyba terminator jestem :(

Może zmień pasję na inne hobby :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

rękawiczki, motocykl, kask - wszystko mi się psuje - chyba terminator jestem :(

Michał, nie Ty jeden, ja też ciągle coś reklamuję (przeważnie buty SIDI :D). Gówno robią to się psuje! Przecież to ma służyć, a nie mam uważać, żeby przypadkiem nie zepsuć, bo złapię nie w tym miejscu, bo źle dobrane, bo coś tam!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dopiero w ostatni czwartek naprawili mi kask, na część czekałem prawie 6 tyg :(

przy okazji pan wyczyścił mi wszystkie ruchome elementy, posmarował czym trzeba i od nowa wyregulował pinlocka - teraz nic nie paruje :)

Mam C3 od początku tego sezonu. Po airoh to naprawdę duża rewolucja. Jest jednak jedna rzecz która drażni mnie strasznie, powyżej stowki szyba zamyka sie sama z wielkim trzaskiem. Wk....wia mnie to strasznie

A u mnie jest dokładnie jak u Pawła ;-) i też mnie to wqr..denerwuje ;-)

rozmiawiałem z panem odnośnie zamykających się szyb, podobno w starym modelu zawiasów mogło się to zdarzać - trzeba je wymienić, można to zrobić na gwarancji

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...czekałem prawie 6 tyg :(

rozmiawiałem z panem odnośnie zamykających się szyb, podobno w starym modelu zawiasów mogło się to zdarzać - trzeba je wymienić, można to zrobić na gwarancji

odechciało mi się :-P

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

odechciało mi się :-P

wciągnąłeś i wyplułeś? :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×