Skocz do zawartości

Recommended Posts

od nowa wyregulował pinlocka - teraz nic nie paruje :)

Co to znaczy "wyregulować pinlocka"? Pytam bo u mnie po zakupie kasku założyłem szybkę pinlockową na takie dwa dzynkse na szybce, chyba dobrze bo nic nie paruje. Z czasem będę to musiał regulować?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Te dzynkse są mimośrodowe - obracając je możesz bardziej docisnąć pinlock do szyby :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawsze miło dowiedzieć się czegoś nowego :roll: . Mam nadzieję, że bezpłatny serwis shoei obejmuje takie regulacje....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawsze miło dowiedzieć się czegoś nowego :roll: . Mam nadzieję, że bezpłatny serwis shoei obejmuje takie regulacje....

bezpłatny serwis shoei obejmuje bezpłatny serwis :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bezpłatny serwis shoei obejmuje bezpłatny serwis :-D

Super, bomba, zajebiście :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ven - taką regulację można zrobić samodzielnie kluczem nasadowym chyba 5.5 o ile dobrze pamiętam. Byle uszczelka pinlocka na calej dlugosci się ladnie 'rozplaszczyla' na szybce.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ven - taką regulację można zrobić samodzielnie kluczem nasadowym chyba 5.5 o ile dobrze pamiętam. Byle uszczelka pinlocka na calej dlugosci się ladnie 'rozplaszczyla' na szybce.

Będę się martwił jak się rozreguluje, pewnikiem zaraz coś bym zepsuł :lol:

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zajebałem Nolana 102, zajebałem BMW System 6, zajebałem Schubiego C3 i to dwa razy, teraz zajebany Shoei Neotec poszedł już do serwisu... :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zajebałem Nolana 102, zajebałem BMW System 6, zajebałem Schubiego C3 i to dwa razy, teraz zajebany Shoei Neotec :)

A po zlocie chłopaki nie miały w czym wracać - do dziś nie było wiadomo kto im ..... kaski :lol:

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zajebałem Nolana 102, zajebałem BMW System 6, zajebałem Schubiego C3 i to dwa razy, teraz zajebany Shoei Neotec poszedł już do serwisu... :)

komu?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

komu?

No przecież Jarek napisał że chłopakom na zlocie :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Troszkę szukałem na temat Nolana 104; mam go okazję kupić za fajne pieniądze. Co o nim powiecie w porównaniu do Caberga Duke?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Od siebie: caberg nie lezy tak dobrze na bańce jak Nolan, w dodatku wiekszosc narzeka iz po zamknieciu szczeny w Cabergu, gniecie ona w brode a ja w ogole nie moge domknąć szczeny bo bym brode rozbił, jakieś te modele za krotkie zrobili. Nolan super pasuje. Wg mnie Nolan jest o klase wyzszy od Caberga. Teraz jezdze w Cabergu v2r i poszukuje w dobrych pieniażkach Nolana 104, masz moze dojscie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ok, a jeszcze mnie oświećcie :idea: Czym różnią się poszczególne kaski n104: EVO, ACTION, CLASSIC, STORM oprócz grafiki?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam N90 i nie narzekam. Jest głośniejszy od integralnych ale to w końcu szczękowiec. Nic mi w nim nie trzeszczy, działa jak należy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli chodzi o Nolana to ostatnio wymieniłem Sharka na Nolana N86 i jestem zadowolony, środek super wykonany, kask bardzo wygodny, detale też nieźle wykonana, na pewno lepiej niż w Sharku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dopóki nie zmieniłem na Shoei też nie miałem na co narzekać...

choć w sumie..

latem kiepska wentylacja, zimą z kolei zimno (choć mówią że zimą to musi być zimno ;-)) ot taki paradoks

do tego pinlock notorycznie rysujący mi wizjer, niezależnie czy był on z silikonową obwódką czy bez, i dość szybko się rozregulowujący

w obecnym kasku nie doświadczam tych niedogodności, choć przejechałem nim podobny dystans jak w Nolanie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Od siebie: caberg nie lezy tak dobrze na bańce jak Nolan, w dodatku wiekszosc narzeka iz po zamknieciu szczeny w Cabergu, gniecie ona w brode a ja w ogole nie moge domknąć szczeny bo bym brode rozbił, jakieś te modele za krotkie zrobili. Nolan super pasuje. Wg mnie Nolan jest o klase wyzszy od Caberga. Teraz jezdze w Cabergu v2r i poszukuje w dobrych pieniażkach Nolana 104, masz moze dojscie?

Hmm, a ja z kolei mam zupełnie odwrotną opinie, nolan nie pasował w żadnej rozmiarówce na mój baniak, za to caberg duke leży idealnie dalej po 10000km :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć., ja też miałem chrapkę na Nolana 104 ale niestety przymierzyłem i kiepsko leżał mi na mojej "bańce" " :( ale każdy musi sprawdzić według siebie..

Ja w końcu zakupiłem HJC SY-MAX bo najlepiej leżał., bardzo wygodny ale trochę głośny.

Edytowane przez saxon
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W zasadzie każdy kask szczękowy będzie głośniejszy od integrala. Ale ja po 2 sezonach w kasku szczękowym nie zamienię już chyba na integrala. Co najwyżej na jakiegoś jeta jak kupię sobie jakiś skuter do jeżdżenie po mieście

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć., ja też miałem chrapkę na Nolana 104 ale niestety przymierzyłem i kiepsko leżał mi na mojej "bańce" " :( ale każdy musi sprawdzić według siebie..

Ja w końcu zakupiłem HJC SY-MAX bo najlepiej leżał., bardzo wygodny ale trochę głośny.

ten HJC ma pinlocka?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×