Skocz do zawartości

Recommended Posts

No a jak myślałeś? Najpierw helmet, szmaty, w międzyczasie kurs, a na końcu motong, nie od dupy strony, to nie łóżko :D :D :D Dlatego pytam o tego Acerbisa, bo mi się podobna wizualnie i cenowo.

Właśnie niewiele o nim piszą ale cena jest sensowna, nie ma się co spodziewać zapewne cudow, ale zastanawiam się też nad jego zakupem jako kasku nr 4, teraz tylko sie martwię czy aby odpowiednio wykorzystałem wcześniejsze kaski zanim się rozlecą, niektóre już na dniach powinny :-P

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ogólnie Acerbis to firma w miarę sensowna jeśli chodzi o jakość? Bo szpeju motocyklowego robią od metra, tylko czy to nie jest szajs?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak szajs to porządny, włoski. Robiony w Chinach. :)

A na serio... Robią różne plastikowe elementy, wię pewnie mają to opanowane. Ale producentem kasków nie są, tylko zapewne firmują to swoją marką, co wyprodukują inni.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moze tak być, ale tego nie wiemy, moze niczefo nie produkują tylko branduja, ale jesli sie cenią to bez względu na to kto to robi, musza trzymac jakość.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Seb, może skórzany?

Nie trzeba wymieniać do 5 lat,

a i pod gogle pasuje :lol:

1979881_686241224756093_486125360_n.jpg?oh=bfd58ca1e52124ae84984d4dd7a3d333&oe=552D8226&__gda__=1429017519_6fd11c01a0ad94ed4033b8b98027070d

  • Like 8

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak mi taki załatwisz to biere!!! :)

Ogólnie, to trochę się Wam dziwię, zamiast mi pomagać to kłody pod nogi... Póki macie możliwość to powinniscie mnie zapraszać na zloty. Płacić za mnie, stawiac mi, rozmawiać ze mną, dotykać, bo jak będę juz sławny, to sie qrwa nie dopchacie!!! :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak szajs to porządny, włoski. Robiony w Chinach. :)

A na serio... Robią różne plastikowe elementy, wię pewnie mają to opanowane. Ale producentem kasków nie są, tylko zapewne firmują to swoją marką, co wyprodukują inni.

Moje skarpy na lagi acerbisa są zrobione z neoprenu więc nie tylko plastik ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No dobra, jak nie lubisz naturalnych materiałów to niech będzie z tworzywa :-D

10365744_718302834883265_3599404515317211379_n.jpg?oh=c98fa756494ed12595e427d77c864d81&oe=55305884

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten mi się kojarzy ze sceną w piwnicy w pulp fiction :-)

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jaki kolor? Żebyśmy się nie zdublowali, wiesz, jak na balu dwie te same sukienki :D :D :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Seb, załóż temat na swój temat :lol:

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

NIE!!!!!!!!!!

taki temat to temat dla agresorka :lol:

Edytowane przez Marcin N
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Seb, załóż temat na swój temat :lol:

Właściwie robimy to za niego .

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ktoś z Was może to potwierdzić? Wydaje mi się, ze Schuberth ma trochę inną rozmiarówkę kasków niż np Shoei. O ile moj XR ma rozmiar S i jest OK (trochę luźny, chyba, że w kominiarce) o tyle nałożenie S z Schubertha zakończyło się tym, że latał bardzo luźno. Więc musiałbym w XS chyba celować. Obwód głowy wychodzi 54cm a S dla schubertha to 54-55. Podczas gdy XS 52-53.

Chodzi mi po głowie zmiana garnka na SR1 ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozbieznosc wystepuje juz u samego Shoeia. Multitec czy neotec pasuje na mnie Ska. Horneta czy crossowki musze miec Mke. Integrali nie mierzyłem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzieki. Czyli musialbym poprzymierzac w kilku miejscach i porownac.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na ostatniej lutowej wystawie motocykli miałem okazję przymierzyć fajny kask Touratech - aventuro. Był to zarazem mój pech, bo ciągle chodzi mi on po głowie - zauroczenie od pierwszego spojrzenia :) i pewnie będę kombinował nad zdobyciem środków.

Jest lekki, ergonomiczny i bardzo estetyczny. Oczywiście najlepiej było by go przetestować w drodze, ale takiej możliwości raczej nie będę miał. Jak by ktoś z Was miał więcej informacji na jego temat, to chętnie usłyszę.

http://shop.touratec...ompanero-1.html

Edytowane przez Artekles

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja wyrwalem w Moto Akcesoriach nowego NXR z gratisem - ciemna szyba o wartosci okolo 250zl. :-) jak pogoda pozwoli beda testy. Pierwsze wrazenie - lzejszy i mniejszy nix xr1100. Bedzie ciekawie. I bezpieczny kolor :-)

25c2e998750751c1e82801bfae202ad5.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja wyrwalem w Moto Akcesoriach nowego NXR z gratisem - ciemna szyba o wartosci okolo 250zl. :-) jak pogoda pozwoli beda testy. Pierwsze wrazenie - lzejszy i mniejszy nix xr1100. Bedzie ciekawie. I bezpieczny kolor :-)

25c2e998750751c1e82801bfae202ad5.jpg

Masz taaaakie oczy jak by był przyciany :lol:

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×