Skocz do zawartości

Recommended Posts

399 jurków, ale tylko czarne

http://www.louis.de/...artnr_gr=204828

Aleś Ty upierdliwyy.........

Znalazłem to była promocja tylko do końca marca w luisie Polskiej dilerki na kaski shoei qwest (1193zł) i xr-1100 (1550zł) oraz schubertch c3 (1676zł) o! :-)

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam inne dane - mogę przesłąć Ci maila z reklamami którymi zasypują mnie co jakiś czas i jest to sklep ze szczecina, tak jak Krzysiek Jarzyna :-P

Być moze chłopaki siedzą w stodole i sprzedają kupione w luis.de kaski :-) i nie płacą podatków, zalegaja z czynszem, nie płacą za wodę! działaja na czarno i zasilają szarą strefę, działając tym samym na niekorzyść notowań rządu :-D

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no to bądz kolega i wklej tu reklamóweczkę :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zaraz Ci prześlę na maila, bo tu wkleić nie mogę, nie umiem, nie chcę :-P

Mięczak :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam C3 i nie jest to zły kask tylko taki trochę delikatny, obsługa serwisowa w Krakowie marna.Kupiłem też taki z dużą szybą ale go jeszcze nie mierzyłem, natomiast z sentymentem używam helmet system 5 który przeżył wiele zarówno upadków jak i kilometrów i miał super oobsługę serwisową, działa dalej ale zrobił się za duży

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jest strona ich sklepu http://www.louis-motocykle.pl/ , ale ta promocja o której pisałem skończyła się w marcu ;-)

Zaraz Ci prześlę na maila, bo tu wkleić nie mogę, nie umiem, nie chcę :-P

baner.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam C3 i nie jest to zły kask tylko taki trochę delikatny, obsługa serwisowa w Krakowie marna.Kupiłem też taki z dużą szybą ale go jeszcze nie mierzyłem, natomiast z sentymentem używam helmet system 5 który przeżył wiele zarówno upadków jak i kilometrów i miał super oobsługę serwisową, działa dalej ale zrobił się za duży

Jak taka super obsługa w bembence to może wyściółke wymienią na nową? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj tam huk. ;)

osz-zatyczki-do-uszu_3084.jpg

idąc dalej tym tropem, design tez sie liczy :-D

529649_555082614523994_1823182934_n.jpg

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ewentualnie wersja lejdis. ;-)

f16492e43b54db0bf19c1431eaf8e73e.jpg

Można na trzy pociąć i też wyda ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podobno gniot... zobacz KASK LS2 FF370.1 EASY - fajne kaski plus w sharpie 4 gwiazdki a podobna cena

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siemka.

Musze wybrać Sobie jakiś kask trochę poczytałem tu i uwdzie. Ale nie zaszkodzi zapytać i się może przekonać do czegoś nowego albo poprostu utwierdzić się w przekonaniu.

Wybrałem jak narazie 2 opcje.

Caberg Konda ----- Podobno trochę głośny ale czy przy predkosci 90 km/h bedzie to jakoś bardzo odczuwalne?

Nolan n90 ------- Dużo osób się wypowiadało że daje rade i są zadowoleni pomimo sporej wagi.

ten LS2 z góry piszą że chiński syf i że średnie wykonanie.

Chciałem na kask wydać około 300 - 400 zł.

Ale teraz wiem że chyba warto doskrobać jeszcze z 200 zł na coś pożądnego.

Będę też potrzebował 2 kask dla mojej dziewczyny ale u niej pewnie dojdzie tez kewstia wizualna ( oby nie rózowy@@@)

Pozdrawiam i z góry dzięki za podpowiedzi.

A i jeszcze jedno. Jak pójdę przymierzyć kask gdzieś do sklepu i będzie mi odpowiadał rozmiar. to można śmiało zamówić ten sam rozmiar z internetu czy będą jakieś odchyły i polecacie kupić bezpośrednio?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja nie mam zastrzeżeń do LS2, sam mam Shark Openline który mnie kosztował coś około 700zł a drugi mam LS2 za 350zł i byłem mega pozytywnie zaskoczony jakością porównując go z Sharkiem.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Posiadam kask Caberg Konda HiVision (bardzo odblaskowy :) ), komfort noszenia bez zastrzeżeń, blenda przeciwsłoneczna w standardzie, poziom hałasu odczuwalny przy predkościach większych niż 140 km/h, przy niższych jest naprawdę cichy. Do zalet można jeszcze zaliczyć łatwą demontowalność wizjera. Czego mi brakuje to deflektora na nos, niestety nie da się tego dokupić :( a przy bardziej mokrych dniach szybka paruje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

(...)

A i jeszcze jedno. Jak pójdę przymierzyć kask gdzieś do sklepu i będzie mi odpowiadał rozmiar. to można śmiało zamówić ten sam rozmiar z internetu czy będą jakieś odchyły i polecacie kupić bezpośrednio?

Głośnością bym się za mocno nie martwił. Używam Shoei GT Air i też (moim zdaniem) jest głośny. A i jeszcze mnie w głowę ciśnie :/. Na głośność polecam zatyczki do uszu, tez używam i sobie chwalę ;).

Lepiej wybrać nieco lepszy kask niż coś za 300-400 pln, tak myślę, chociaż ofk nie koniecznie coś za 2-3 tys.

Teoretycznie jak zmierzysz to inny egzemplarz tego samego modelu powinien być ten sam ale zawsze mogą być jakieś niewielkie różnice. Co do tego gdzie kupić to zależy jaka będzie różnica w cenie ale nie sądzę by była jakaś istotna. Za 20 czy 50 zł bym się nie bawił w zakup z neta.

Edytowane przez ARG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

LS2 zakupiłem dla żony mej Andżeliny. Jak za te pieniądz to jest całkiem OK. Ale jeżeli możesz wyskrobać na coś droższego i lepszego, to bym się nie zastanawiał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przyoszczędzić można na rękawicach , butach itd.

Na głowie bym nie oszczędzał .

Zacznij od średniej półki i zastanów się na ile chcesz go kupić .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://intermotors.pl/product-pol-5154-Kask-z-podnoszona-szczeka-AGV-NUMO-SOLID-modular-kolor-metalik-silver-.html

pojade sobie w piątek przymierzyć ten model. trochę nie umiem znaleźć o nim zbyt wielu opinii zobaczymym co powie sprzedawca.

Dorwałem jakaś stronę z testami sharpa i tam ten openline ma 3 gwiazdki wiec raczej nie bede się w niego bawił.

Na tych testach najepiej wypadła konda która ma 5gwz ale cały czas się martwie wieloma komentarzami "paruje szybka" musze go poprostu przymierzyć;p

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja nie oszczędzam ani na głowie żony ani własnej, każde z nas ma tylko jedną...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tymi testami to różnie bywa. Na przykład C3 no miszcz wszędzie , kupiłem bo BMW helmet system 5 po 100000km zaczął być duży ,lakier schodził no ogólnie czas na zmianę był . Ktoś mówił że to prawie to samo co BMW i to prawie robi wielką różnicę. Mam teraz gorszy kask niż mój stary , wentylacji brak , głośny , odpadające elementy do regulacji tą mikro wentylacją , ale w testach prawie zawsze na czele. Przymierzyłem BMW evo VI i gdyby ni żal wydanej kasy to tego C3 zrzuciłbym na ziemię aby mieć pretekst do kupna . Nie jest to opinia tylko z przymiarki bo miałem okazję jeździć w testowym swojego rozmiaru i jest super , miejsce na uszy jest. W C3 zarówno ja , jak i moja małżonka mamy przygniecione końcówki uszu jak już mi przestało na nim zależeć to wygniotłem sobie miejsce na uszy , to samo zrobię u małżonki . Pod koniec roku kupię sobie na urodziny Helmet VI evo w nowym kolorze (straż pożarna) i będę z radością wkładał go na głowę. Jeszcze kwestia obsługo serwisowej, w polsce schuberth totalnie jest nieobecny i od roku moja małżonka nie może się doprosić o uchwyt do regulacji górnego wlotu powietrza , może nawet lepiej że go nie ma bo swój wożę w kieszeni , wpadał w wibrację i hałasował .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam ten kask. Kupiony w Intermotors. Podobno normalna cena to ponad 1000 PLN. Jest wygodny. Ma wspomaganie podnoszenia szczęki - wystarczy pociągnąć za blokadę. Do tego wentylację lewa, prawa na górze można otwierać niezależnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×