Skocz do zawartości
Pawel

"Żółte" fotoradary

Recommended Posts

Im większe rozproszenie wśród użytkowników na rożne programy tego typu tym mniejsza ich wiarygodność :-(

Instaluj wszystkie i uśredniaj położenie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w Poznaniu, od dawna chyba, w którejś z lokalnych rozgłośni i na portalu mmpoznan.pl podają gdzie i w jakich godzinach należy spodziewać się patroli

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w Poznaniu, od dawna chyba, w którejś z lokalnych rozgłośni i na portalu mmpoznan.pl podają gdzie i w jakich godzinach należy spodziewać się patroli

proszzz ;-)

http://www.sm.poznan.pl/mim/straz/straz-miejska-miasta-poznania,p,2322.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a tak się robi w Łągu!

http://www.tvn24.pl/...i,438882,s.html

Nie to,żebym był jakiś złośliwy ale od dawna zastanawiam się według jakiego klucza dobiera się ludzi do SM bo chyba IQ nie ma tam większego znaczenia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie to,żebym był jakiś złośliwy ale od dawna zastanawiam się według jakiego klucza dobiera się ludzi do SM bo chyba IQ nie ma tam większego znaczenia

Może mieć, byle nie przekroczyć progu ;]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pogromca lawet:

8331.jpg

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obowiązkowy wąs jest, to chyba taki "zgraźniacz" służb mundurowych. Z ryja od razu widać, że cymbał :lol:

Bosze, jak ja nie cierpię SM. A tak z innej beczki, dzisiaj w drodze do Poznania żaden patrol Policji nie był zaznaczony na yanosiku, byłem szczerze zdziwiony bo były po drodze trzy. Jeszcze bardziej się zdziwiłem kiedy zwolniłem przy jednym z patroli żeby zaznaczyć ich pozycję na mapie yanosika a gliniarz wyjął smartfona i tak jakby odwoływał zgłoszenie - oczywiście nie mogę być pewny, że wykonywał akurat tę czynność ale rzadko do tej pory się zdarzało żeby jakiś patrol na głównych drogach był pominięty, a tu aż trzy nieoznaczone?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ALe jedno kliknięcie w odwołanie chyba nie odwołuje. Chyba musi być kilka razy kliknięte.

PS

A nie pokazało Ci się, że "kundel bury" dziękuje Ci za wskazanie patrolu?? ;)

Edytowane przez Centrino

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli zgłoszone było tylko przeze mnie i nikt nie zdążył potwierdzić to chyba jedno kliknięcie wystarczy, a kundel bury ma 0 gwiazdek wiarygodności :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

radary radarami, ale policja coraz częściej korzysta z amatorskich nagrań różnych wykroczeń

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15803641,Uwazaj__jak_jezdzisz__Nagraja_cie__a_film_wysla_policji.html

od jakiegoś czasu zastanawiałem się nad tym czy takie nagranie może być wykorzystane, jak widać staje się to popularne

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to może wreszcie zrobię użytek z mojego rejestratora video który gdzieś tam "wygrałam"... z dzisiaj byłoby już kilka filmików...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mnie dziwi fakt, że ludzie z filmikami biegają na Policję.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A mnie dziwi fakt, że ludzie z filmikami biegają na Policję.

A kto kiedyś był w szeregach ORMO?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mnie dziwi fakt, że ludzie z filmikami biegają na Policję.

A mnie zupełnie nie, jak ktoś zapierdala 150 w zabudowanym to należałoby go prewencyjnie odstrzelić, a przynajmniej zanieść filmik na policję. Ot taki ze mnie konfident, w ORMO niestety nie byłem bom za młody.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie też nie dziwi a nawet cieszy. Bo dla mnie to oznacza że są jakieś zaczątki społeczeństwa obywatelskiego. Że jest coraz mniej przyzwolenia na łamanie prawa.

Sam wielokrotnie czułem się bezradny wobec chamstwa innych uczestników które dla mnie mogło skończyć się tragicznie.

Taka upowszechniona postawa OBYWATELSKA może tylko poprawić bezpieczeństwo nas wszystkich

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W Łodzi mają takiego dziadka-konfidenta co biega z kamerą i filmiki na Policję zanosi. Zapewne jak go widzą to ich szlag trafia.

Zgadzam się, jeżeli ktoś po mieście zapierdziela 150km/h to OK o ile jesteś w stanie udowodnić, że tyle jechał.

Ale jeżeli taki dziadek lata na pały z każdą duperelą to należy go prewencyjnie odstrzelić.Ot moje zdanie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mnie zupełnie nie, jak ktoś zapierdala 150 w zabudowanym to należałoby go prewencyjnie odstrzelić, a przynajmniej zanieść filmik na policję. Ot taki ze mnie konfident, w ORMO niestety nie byłem bom za młody.

O ekstremum nie mówię. Czyli lepiej przed Tobą nie jeździć, bo wypadnie 55 na zabudowanym i doopa?

Dla mnie ormowiec to ktoś o takim powołaniu, które nakazuje mu się czepiać dupereli, a w grubych tematach traci wzrok, słuch i mowę, bo się boi.

A jeżeli coś się rzeczywiście dzieje, wystarczy zadzwonić (oczywiście via zestaw głośnomówiący) i zgłosić...

Oczywiście wszystko bez napinki, bo widzę nerwy w postach.

Uważam że można rzucać kamieniem, jeżeli samemu jest się fair.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prędkość jest raczej nie do wykazania, ale niebezpieczne manewry tak. Nie lubię donosicielstwa, jak każdy normalny człowiek, ale niektórzy potrafią wkurzyć swoją chamską i niebezpieczną jazdą. Myślę, że policja też o byle szczegół sprawy nie robi, dopiero poważniejsze wykroczenia analizuje.

Jestem za filmikami, lepsze to niż awantura na najbliższych światłach, co też się zdarza.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za prędkość policja w takim wypadku nie karze i nawet nie może

Czy donosicielstwem będzie zgłoszenie że koleś jedzie wężykiem od krawężnika do krawężnika? albo wsiada z otwartą puszką do auta? Albo o mało co zepchnął mnie z drogi bo on jest większy? Lub prawie potrącił wózek na przejściu dla pieszych

Edytowane przez Marcin N
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie będzie. I już się dzieje że przypadkowi ludzie udaremniają takie próby.

pozdrawiam

Artur

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×