Skocz do zawartości

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 28.01.2015 in all areas

 1. 2 points
 2. 1 point
  Ponieważ pomimo nabytej kontuzji planuję dalsze zagłębianie się w jeżdżeniu po rzkach , kłodach i w błocie planuję nabyć to co w temacie. Jakieś doświadczenia, przemyślenia?
 3. 1 point
  No to licznik świeci git, teraz czas na podwozie ;-)
 4. 1 point
  a przebieg jak ustawiłeś ? :)
 5. 1 point
  http://allegro.pl/show_item.php?item=4965233506
 6. 1 point
  Nie ma różowych LED'ów? ;-)
 7. 1 point
  Jeśli chodzi o akumulator to dokładnie pod Twoim postem jest już jeden o akumulatorach a w nim link do kolejnego tematu o tym samym. Warto poszukać zanim się coś napisze :) Jaki płyn hamulcowy powinieneś użyć w swoim moto pewnie masz napisane na dekielku od pompy hamulcowej, przynajmniej ja tam mam w Aprrilii. Pewnie masz DOT 4 ale poczytaj: http://f650gs.pl/topic/2725-wymiana-plynu-hamulcowego/page__hl__%2Bp%C5%82yn+%2Bhamulcowy__fromsearch__1
 8. 1 point
 9. 1 point
  Troche mi trudno uwierzyc, ze ta Mka lezy dobrze. Gabaryty masz z tego co kojarze wieksze niz moje :).
 10. 1 point
  Zbroja doszła i nawet się w nią mieszczę ;-) :-D
 11. 1 point
  http://allegro.pl/bmw-f650gs-po-lifcie-3-oryginalne-kufry-bmw-i5034115350.html wygląda nieźle choć opony i napęd chyba do wymiany i naklejki w oryginale ;-)
 12. 1 point
  No i pojechała maszyna w siną dal... Nabywcy życzę szerokości i dużo frajdy z jazdy. Temat do zamknięcia.
 13. 1 point
 14. 1 point
  @ Artex, 70 zł za nabój to majątek?! Bez przesady. Poszukaj ile kosztuje 1 godzina rehabilitacji-nabój wyjdzie taniej. Kamizelka jesli nie jest uszkodzona (czyli rozerwana) może być wielokrotnie użytkowana. @ Klansman - mam taką: http://www.saferide.pl/produkty.php?name=hit-air I faktycznie,znam trzy osoby, które miały okazje przetestować je "w boju" i wszystkie wyszły bez obrażeń w tych częściach które kamizelka chroni. Sam jeżdżę w niej trzeci rok i nie narzekam na komfort. Porównując, myślę że "mój" model jest dość dobry.


×